Luna Gąski


realizujemy bon turystyczny

Łazienka z kabiną prysznicową

telewizja

2 łóżka

darmowe wifi

Cennik i regulamin

apartament 4 osobowy od 200 do 350

apartament 5 osobowy od 220 do 380

 

 

Nr. rach. 84 1050 1214 1000 0022 0045 1744
 
Maria Nowak
Żaglowa 13 Gąski
76-034 Sarbinowo
 
Rezerwacja jest ważna po dokonaniu zadatku 500zł  za 1 tydzień i 1000zł za 2 tygodnie   w terminie 3dni od rezerwacji telefonicznej lub mailowej.
                                                                                             
 
     Regulamin
 
1. Dobę pobytu rozpoczynamy o godzinie 15:00, a kończymy o godzinie 10:00. W okresie wakacyjnym zaczynamy i  konczymy sobota lub niedziela
2. Uregulowanie całkowitej wpłaty za pobyt następuje w dniu przyjazdu. Pobierana jest również kaucja w wysokości 200zł, która jest zwracana po
sprawdzeniu apartamentu w dniu wyjazdu.( kaucja pobierana jest na poczet ewentualnych uszkodzeń jak i ogólnego porządku)           
3. Zadatek wpłacony na poczet rezerwacji nie jest zwracany w razie odwołania przyjazdu z winy gości jak również póżniejszy przyjazd lub wcześniejszy wyjazd nie będzie skutkował zwrotem pieniędzy( liczy się data rezerwacji).
4. Dodatkowo doliczana jest opłata miejscowa ( klimatyczna) pobierana według stawki urzędu gminy która wynosi, nowa stawka na rok 2022   2.50, od każdej osoby za dzień.
5. Właściciel nie odpowiada za zaistniałe na jego terenie wypadki jak również nie bierze odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia rzeczy prywatnych , straty, przepadek mienia .
6. Właściciel nieodpłatnie udostępnia niestrzeżone miejsce parkingowe na terenie posesji/ lub na zewntrz. ( jeden samochód na jeden domek szeregowy)
7. Na terenie budynku obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów.
  8. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00-7:00.
9. Osoby zakłócające spokój oraz nie stosujące się do regulaminu  będą wypraszane z terenu posesji bez prawa do jakiegokolwiek odszkodowania.
10. W aneksach kuchennych zabrania się np. smażenie ryb i potraw o intensywnym zapachu ( wymóg dla dobrosąsiedztwa wszystkich Gosci domu Luna)
11. Za bezpieczeństwo dzieci odpowiadają rodzice lub opiekunowie. Dotyczy to placu zabaw i całej posesji.
12. Odbieranie jak i zdawanie pokoi odbywa się w obecności gospodarza obiektu.
13. Nie przyjmujemy gości ze zwierzętami.(ewentualnie za uzgodnieniem)
14. Brak możliwosci przebywania osób nie mających wykupionego noclegu na terenie naszej posesji,  ma to na celu zachowanie ciszy i spokoju który jest zagwarantowany dla naszych gości,  prosi się o nie zapraszanie przez naszych gosci znajomych ,rodzin itd 
15, Osoby nadliczbowe,  które nie były zgłaszane przy rezerwacji będą traktowane  jako goście dodatkowi, a co za tym idzie stawka  będzie ustalana na miejscu  za te osoby  lub  nie będą przyjmowane, wszystkie osoby muszą byc zgł w czasie rezerwacji.
Niniejszy regulamin ma służyc tylko i wyłącznie dobremu wypoczynkowi jak i zachowaniu maximum  prywatności.

,00

Kontakt

LUNA Apartamenty
Maria Nowak
ul. Żaglowa 13
76-034 Gąski

tel. 602-894-424
www.luna-gaski.pl
e-mail: apartamenty@luna-gaski.pl

MW PROGRESS Obsługa Informatyczna Firm 2019